مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آستر اپوکسی مکث

آنچه در این مقاله می خوانید...

آستر اپوکسی مخصوص سقف شیروانیقیمت آستر اپوکسی مکث

منظور از اعمال آستری بالا بردن چسبندگی لازم به زمینه فلزی مورد نظر و ایجاد پوششی بین سطح اول و رنگ رویه می باشد. در نتیجه ، تمام سازنده های رنگ، مجموعه های آستری ویژه برای مصرف با رویه های ساخت خودشان طراحی و عرضه می کنند. این مرسوم است که از آستری استفاده کنیم که برای مصرف با مجموعه رویه طراحی شده است.

رنگ آستری اپوکسی رقیق شونده با حلال کلا برای رویه های رقیق شونده با حلال مصرف می شوند و جزء دوم آن هاردنر است و تینر مخصوص اپوکسی برای رنگ آستر اپوکسی باید استفاده گردد. در هر حال حتی امروزه بسیاری سازنده های رنگ هنوز توصیه می کنند که چسبندگی مطلوب به خصوص روی سطوحی پودری شده با استفاده از یک رنگ آستری اپوکسی رقیق شونده با حلال پایه اپوکسی و هاردنر ویزه حاصل می شود.

طراحی مناسب یک رنگ آستری اپوکسی مستلزم ملاحظات عمدی متعددی است که احتمالا مهم ترین کنترل حساسیت به رطوبت می باشد. تجربه معمول اضافه کردن هاردنر بیش از حد به رنگ استر اپوکسی مشخصات مقاومت در برابر نفوذ رطوبت را بسیار تقویت می نماید. در نتیجه لایه ای کمتر متخلخل به وجود می آید با رنگدانه کم و از آن روی انتقال کمتر رطوبت از طریق لایه رنگ .

آستر اپوکسی مخصوص سقف شیروانی

قبل از شروع به رنگ آمیزی، از آستر ها استفاده می شود تا ناهمواری ها بر طرف شوند و رنگ آمیزی نتیجه بهتری داشته باشد. آستر اپوکسی مکث از بهترین انواع آستر ها یا همان پرایمر ها است که در موارد مختلف از آن ها استفاده می شود.

انواع پرایمر های آستر اپوکسی کارخانه مکث شامل اپوکسی زینک فسفات و اپوکسی زینک ریچ مکث محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران رنگ صنعتی در کشور داشته است گستره وسیع اپوکسی پرایمر ها نیاز به مشاوره و دقت زیادی دارد تا مصرف کننده نهایی بتواند بهترین محصول مورد نیاز خود را تهیه نماید.
برای خرید این آستر ها می توان به فروشگاه ها و نمایندگی های این برند مراجعه کرد و خرید را انجام داد همچنین این فروشگاه ها عرضه عمده هم انجام می دهند.
سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مختلفی هم این محصول را به صورت آنلاین ارائه می دهند و یکی از آسان ترین راه ها برای خرید به حساب می آید.

قیمت آستر اپوکسی مکث

مواد اولیه با افزایش نرخ ارز، افزایش قیمت داشته اند به همین دلیل محصولاتی مانند رنگ ها و آستر ها و … گران شده اند و حتی در مواقعی دسترسی به آن ها مشکل خواهد بود. آستر اپوکسی مکث از بهترین مواد اولیه ساخته شده و با کیفیت بالایی که دارد، مصرف کنندگان بیشتر به دنبال این برند هستند.
برای خرید این آستر ها می توان چندین فروشگاه و سایت را مورد ارزیابی قرار داد و قیمت ها را مقایسه نمود، سپس خرید را انجام داد.
قیمت آستر های این برند در مقایسه با کیفیت بالایی که دارد، کاملا معقول می باشد. معمولا در حلب های بیست تا بیست و پنج کیلویی به همراه هاردنر ۳ تا ۴ کیلویی عرضه می گردد

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *