مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رنگ اپوکسی آهن عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل شهرت رنگ اپوکسی آهنتولید رنگ اپوکسی آهن در تناژ بالا

خرید رنگ اپوکسی آهن عمده توسط بیش از ۹۰ درصد مشتریانی که نیاز عمده به این محصول دارند به صورت آنلاین انجام می شود. رنگ اپوکسی آهن از رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمید تولید شده است و به دلیل چسبندگی بالا و مقاومت زیادی که در برابر رطوبت دارد بازار خرید آن همیشه داغ می باشد.

خرید رنگ اپوکسی آهن عمده

دلایل شهرت رنگ اپوکسی آهن

دلایل شهرت رنگ اپوکسی آهن رنگ اپوکسی آهن سطح گسترده ای از سطوح را می پوشاند و چسبندگی آن فوق العاده است علاوه بر این در برابر عوامل جوی، اصطحکاک و رطوبت مقاومت بالایی دارد و همین ها باعث شده اند شهرت فراوانی پیدا کند و به جای پوشش های محافظتی استفاده می شود این نوع رنگ بعد از خشک شدن قابل شست و شو است و در برابر تغییر ظاهری سطح سازه مقاومت بالایی دارد و این به دلیل خاصیت انعطاف پذیری آن می باشد و همین ها باعث شده اند در هر شرایطی خرید عمده اپوکسی بازار گرمی داشته باشد.

در انواع مختلفی تولید می شود که می توان رنگ اپوکسی میانه، رنگ اپوکسی رویه، ضد زنگ اپوکسی، رنگ صد زنگ استر و… را نام برد برای استفاده از این رنگ درجه حرارت سطح مورد نظر و دمای محیط باید به ترتیب ۱۰ تا ۴۵ درجه سانتی گراد و ۵ تا ۴۰ درجه سانتی گراد باشد و قبل از استفاده از این رنگ باید ۳۰ دقیقه قبل از استفاده دو جز رنگ و هاردنر با هم ترکیب شوند.

برای رنگ آمیزی به اسپری هوا، قلمو و اسپری بدون هوا نیاز است و همانند دیگر رنگ ها برای رنگ آمیزی به این رنگ باید مراحلی طی شود در اولین مرحله باید با حلال تینر تمام وسائل شسته شوند اسپری باید به صورت مساوی و موازی حرکت داده شود به طوری که سطح رنگ شده قبلی هر بار نیمی از آن پوشانده شود و با قلمو تمام زوایای کوچک و سطوح باید با دقت رنگ آمیزی شوند در این جا لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که در حین رنگ آمیزی و در طی اعمال رنگ باید جریان هوا و حرارت سطح کنترل شود.

تولید رنگ اپوکسی آهن در تناژ بالا

تولید رنگ اپوکسی آهن در تناژ بالا تولید رنگ اپوکسی آهن در تناژ بالا با بهترین مواد اولیه درجه یک و رعایت تمام استاندارد های لازم توسط تولید کنندگان معتبر و صاحب نام مختلفی انجام می شود علاوه بر این موارد مصرف مختلف رنگ اپوکسی باعث شده تولید آن رونق خوبی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • روی تمام سطوح فلزی قابل استفاده است.
  • برای سازه دریایی و بدنه ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای رنگ آمیزی تاسیسات داخلی و خارجی و خطوط لوله کاربرد دارد.
مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *