مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم ابگریز کننده نانو

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابگریز کننده نانو چه کاربردی دارد؟تولید کنندگان ابگریز کننده نانو

امروزه به علت صنعتی شدن ، جوامع بشری ناگریز به استفاده ی هرچه بیشتر از سوخت های فسیلی شده اند . تا آنجا که چهره ی اکثر شهر های دنیا به سببآلودگی ها و چربی های حاصل از این سوخت ها سیاه و کثیف شده اند. به تناسب پیشرفت جوامع ، کشف مواردی در حوزه نانو می تواند راه حل بسیاری از این مشکلات به وجود آمده باشد.

هدف بررسی پوشش هایی با استفاده از فناوری نانو و به کمک خواص آبگریزی که منجر به حفظ ، نگه داری و افزایش طول عمر مصالح ساختمانی وابنیه ی تاریخی که در معرض باران های اسیدی و عوامل مخرب انسانی قرار دارند انجام شده است.ابگریز کننده نانو در این جوامعه مورد استفاده قرار میگیرد .کجاس هایلایت نبود که

خرید مستقیم ابگریز کننده نانو

ابگریز کننده نانو چه کاربردی دارد؟

ابگریز کننده نانو چه کاربردی دارد؟

خیس شدن شیشه خودرو و لکه گرفتن سطوح از جمله اثرات جانبی باران است و یک شرکت نانویی دارای گواهینامه نانو مقیاس، اسپری آبگریز کننده سطح، تولید و به بازار عرضه کرده است. با این فناوری، شیشه و بدنه خودرو در روزهای بارانی عملکرد بهتری خواهند داشت. یکی از محصولات این شرکت اسپری آبگریزکننده بدنه خودرو است که در آن از نانومواد استفاده شده است.

همچنین آلاینده‌های محیط نظیر لکه‌های چربی، غبار هوا، فضولات اسیدی پرندگان و همچنین شیره درختان که می‌تواند به بدنه خودرو آسیب بزند، با وجود این نانوپوشش در بدنه خودرو، اثر کمتری روی خودرو خواهد داشت. در صورت استفاده از این اسپری، برای تمیز کردن بدنه خودرو به مواد شوینده نیاز نبوده و تنها با آب و دستمال بدنه خودرو قابل تمیز کردن است. براساس اطلاعات درج شده در سایت این شرکت است و می توانید تهیه کنید .

شرکت تولید کننده محصول مشابهی نیز برای شیشه‌ها ارائه کرده است. این شرکت اسپری ویژه آبگریزکردن سطح شیشه تولید کرده که منجر به افزایش زاویه تماس قطره با سطح شیشه شده که این موضوع منجر به غلتیدن قطران باران از سطح شیشه می شود. با این کار شیشه‌ها در روزهای بارانی دید بهتری دارند .

تولید کنندگان ابگریز کننده نانو

تولید کنندگان ابگریز کننده نانو

پوشش های آب گریز کننده نانو نیز دسته ای از پوشش های محافظتی هستند. این پوشش ها به منظور حفاظت از سطوح ساختمانی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری دارای کاربردهای وسیع در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان می باشند. تولید کنندگان آبگریز کننده نانو سعی در راحتی هر چه تمام زندگی ما دارند تا ما در زندگی خود احساس راحتی داشته باشیم و همه چیز در دسترس ما باشد .تولید ابگریز کننده از جمله محصولاتی است که در این سایت موجود است وبه راحتی قابل دسترس می باشد .خرید ابگریز کننده نانو در این سایت امکان پذیر می باشد

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *