مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس بهترین ضد زنگ در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس با خاصیت ضد خورندگیفروش عمده زینک فسفات اپوکسی در نمایندگی های روناس

زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس با خاصیت ضد خورندگی


پایه رنگ زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس رزین اپوکسی است و هاردنر یا سخت کننده این رنگ پلی آمید می باشد. پوشانندگی و چسبندگی این رنگ بسیار زیاد است و به دلیل وجود زینک فسفات این رنگ دارای خاصیت ضدخورندگی است و زمانی که بر روی سطحی قرار می‌گیرد ماندگاری بالایی دارد و در برابر شرایط مختلف محیط از بین نخواهد رفت.

رنگ زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس برای محیط هایی که احتمال خوردگی سطح بسیار بالاست مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به دستور العمل سازنده این رنگ کنید و بعد از گذشت زمان و خراب شدن رنگ می تواند لایه از زینک فسفات اپوکسی پرایمر روناس را طبق نظر تولید کننده و با تمیز کردن سطوح قبل از رنگ کردن استفاده نمود. برند روناس تولید کننده این ضد زنگ می باشد و تا کنون محصولات بسیاری در صنعت رنگ تولید کرده است.

فروش عمده زینک فسفات اپوکسی در نمایندگی های روناس

برای خرید ارزان‌تر محصول زینک فسفات از نمایندگی های صنعت رنگ می‌‌توانید از مراکز عرضه مستقیم محصول، خرید نمایید یعنی فروشگاه هایی از درب کارخانه محصول را به فروش می رسانند و با این کار موجب کاهش برخی هزینه ها و کاهش قیمت محصول می شوند.

برای خرید محصول به شکل عمده نیز می توانید از درب کارخانه سفارش خرید بدهید. که این امر می تواند قیمت محصول را بسیار ارزان تر خرید از بازار رنگ کند.

بهتر است برای خرید رنگ اصل و غیر تقلبی به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید تا به دلیل قیمت پایین تر جنس غیر اصل را به شما نفروشند. معمولا تولید کنندگان در طول سال تخفیفاتی را هم برای کسانی که به صورت عمده و هم به صورت خرده خرید می کنند در نظر می‌گیرند که برند روناس نیز شامل تخفیفات و خرید ارزان به صورت عمده نیز می باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *