مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش ویژه آستر زینک ریچ اپوکسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید از آستر رنگ اپوکسی ممتاز بدانیدعوامل موثر در قیمت آستر زینک ریچ اپوکسی

یکی از جدیدترین و بهترین رنگ های صنعتی که طبق استاندارد معتبر شرکت ملی نفت تولید گشته و مورد استفاده‌ی عظیم در پالایشگاه ها، صنایع لوله، تاسیسات فلزی و غیره قرار گرفته، آستر زینک ریچ اپوکسی می‌باشد که می توان آن را از سری رنگ های دوجزئی به حساب آورد. اکنون امکان سفارش ویژه این محصول به خوبی فراهم آمده و می‌توانید به خرید این محصول درجه یک بپردازید.

رزین های اپوکسی برای آستری های ضد زنگ اپوکسی فلز به کار برده شده در طی تولید ورق سازه در نظر گرفته می شوند، زیرا آن ها خواص فیزیکی عالی داشته و با پوشش های سخت شونده واکنشی با دامنه وسیعی از محمل های رویه ها سازگاری دارند. بیشتر فرمول بندی ها دارای رنگدانه های بازدارنده می باشند.

تمام رنگ های استر ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ یا غنی از روی به مقدار زیادی به عنوان آستری کصرف می شوند، اما این ها ممکن است نیاز به یک پوشش اتصالی داشته باشند، تا چسبندگی بریا پوشش های ضد خوردگی بعدی به دست آید.

در عمل ، بسیاری محمل ها ، با تقریبا ترکیب های نامحدود از رنگدانه های ضد خوردگی ، در خط تولید قبل از این که ورق سازه ساخته شود، به کار می روند. در واقع در کارگاه فقط یک بررسی چشمی جهت اعمال پوشش و ضخامت لایه و یک برنامه عمیراتی رسمی مقدار کمی نیاز خواهد بود.

آنچه باید از آستر رنگ اپوکسی ممتاز بدانید

آنچه باید از آستر رنگ اپوکسی ممتاز بدانید

یکی از پرکاربردترین رنگ های صنعتی که امروزه در صنایع بسیار مهم با سیلی از تقاضا و توجه روبرو شده، آستر رنگ اپوکسی ممتاز است که غنی شده از روی بوده و بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمید می باشد.
در ادامه می توان گفت از این رنگ به عنوان لایه آستری استفاده به عمل آورده و انواع سازه ها و سطوح فلزی ای که در مجاورت با مواد خورنده یا شرایط آب و هوایی دشوار قرار دارند را با آن رنگ و پوشش دهی می کنند.

در ساختار و ترکیبات این محصول می توان پیگمنت روی را مشاهده کرد که منجر به محافظت بهتر از سطوح مختلف فلزی خواهد شد، اما انواعی از سطوحی که توسط آستر رنگ اپوکسی در معرض رنگ آمیزی و پوشش دهی قرار می گیرند، عبارتند از: انواع تجهیزات پالایشگاهی، گاز و پتروشیمی، تاسیسات مختلف ساختمانی اعم از داخلی و خارج، خطوط لوله و مخازن فلزی، انواع پل و سازه های دریایی و ماشین آلات صنعتی و سازه های فلزی دیگر.

علاوه بر موارد ذکر شده، شاید بهتر باشد با برخی از مهم‌ترین مشخصات آستر زینک هم آشنا شوید تا بتوانید با اطلاعات بیشتری اقدام به تهیه این محصول نمایید:

این محصول دارای فرمولاسیون غنی از پودر روی و نیز رزین اپوکسی بوده و بنابراین نسبت به خوردگی مقاوم می باشد.

دارای قدرت چسبندگی قوی بوده و از فیلم زبر نیز برخوردار گشته است که این ویژگی هم با وجود پودر روی بکار رفته در آن دیده می شود.

از سختی ایده آلی برخوردار بوده و به عنوان یک آستری قوی عمل می کند.

در برابر عواملی مانند آب و رطوبت، مقاومتی مناسب را از خود نشان خواهد داد.

از میزان مقاومت سایشی و حرارتی فوق العاده بهره برده است.

همچنین نسبت به عوامل شیمیایی نیز حد بالایی از مقاومت را از خود بروز خواهد داد.

سفارش ویژه آستر زینک ریچ اپوکسی

عوامل موثر در قیمت آستر زینک ریچ اپوکسی

عوامل موثر در قیمت آستر زینک ریچ اپوکسی

در حال حاضر با رِنج های مختلفی از قیمت آستر اپوکسی ریچ در بازار روبرو می باشیم که اگر بخواهیم عوامل موثر بر این نرخ را مورد بررسی قرار دهیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند کلی آستر زینک ریچ اپوکسی اعم از نوع ایرانی یا خارجی این محصول

حجم و اندازه آستر زینک

مارک ارائه دهنده آن

میزان کیفیت محصول

در آخر می توان اعلام داشت که آستر زینک اپوکسی محصولی است که با وجود به همراه داشتن همه‌ی شاخصه های خوب کیفیتی و کمیتی، همچنان از قیمت نرمال و مناسبی برخوردار بوده و بنابراین می توانید نسبت به تهیه راحت آن اقدام فرمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *