مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت رنگ آستر الوان با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با رنگ آستر الواننرخ بهترین رنگ آستر الوان

آشنایی با رنگ آستر الوان

رنگ آستر الوان، قادر است تا چسبندگی خوبی برای رنگ اصلی شما ایجاد کرده و به کیفیت و شفافیت آن بیفزاید. پوشش آستر در زیر لایه ی اصلی رنگ به کار می رود. باید بدانید که از این پوشش نمی توان در همه ی سطوح استفاده کرد. سطوح خاصی برای استفاده از این پوشش مناسب هستند. از رنگ آستر الوان می توانید در سطوح زیر استفاده کنید:
-چوب: رنگ کردن چوب، کاری دشوار است. اگر از رنگ های آستر(بر پایه روغن یا آب) استفاده کنید، منافذ باز چوب پر شده و رنگ اصلی شما به راحتی سطح چوب را پوشش می دهد.


-گچ: اگر رنگ اصلی را بدون استفاده از رنگ آستر روی یک سطح گچی به کار ببرید، پس از مدتی رنگ روی دیوار پوسته میشود و دلمه می کند. چرا که گچ دارای PH بالایی می باشد. اگر از رنگ آستر روی گچ استفاده کنید و سپس رنگ اصلی را روی کار بزنید، این مشکل برطرف خواهد شد.
-ایجاد خاصیت ضد لک: در برخی مکان ها که در معرض رطوبت یا دود زیاد قرار دارند، پس از مدتی بر روی رنگ دیوار ممکن است لکه هایی مشاهده شود. برای از بین بردن این لکه ها، استفاده از پوشش آستر زیر لایه ی اصلی رنگ توصیه می شود.
-سطح های لعاب دار: ایجاد چسبندگی مناسب در سطوح لعاب دار مانند انواع کاشی ها و سرامیک ها و… امری دشوار است. با کمک رنگ آستر الوان می توانید این مشکل را نیز رفع نمایید.

رنگ آستر الوان

 

نرخ بهترین رنگ آستر الوان

شرکت رنگ الوان با تولید انوع محصولات با کیفیت بالا ، نام و برندی پر اعتبار در حوزه رنگ با تولید رنگ آستر ، پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) اخرایی ۹۴۰ (چاپ سبز) کد ALCO 2001 ، پرایمر آلکیدی (ضد زنگ) طوسی کدهای ۹۰۴ و کد ۹۰۵ با کد لیست طبق ALCO9034 ، پرایمر آلکیدی (ضد زنگ آبی) کد۹۶۰ با کد طبق لیست ALCO9034 ، پرایمر زینک فسفات آلکیدی سفید و طوسی با کد لیست ALCO 2005 ، از بهترین رنگ آستر الوان با کمترین نرخ می باشند.
شرکت الوان به عنوان یک شرکت رنگ با سابقه، محصولات خود را بر اساس استاندارد ها تهیه و عرضه می نماید. برای فروشگاه داران رنگ، امکان خرید عمده و اطلاع یافتن از نرخ بهترین رنگ های شرکت الوان در فروشگاه ترنج فراهم آمده است. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه ترنج، از مشاوره برای خرید بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود بهره مند شوید و خریدی راحت و امن را تجربه نمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *