مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش پرایمر اپوکسی فلز

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کامل درباره پرایمر اپوکسی فلزتوزیع بهترین پرایمر اپوکسی فلز

اطلاعات کامل درباره پرایمر اپوکسی فلز

رایج ترین رنگ پلیمری که در اولین مرحله رنگ آمیزی سطوح تجهیزات و سازه های فلزی به کار می رود و قابلیت بالایی حتی به صورت تک لایه در برابر رطوبت و حرارت دارد، پرایمر اپوکسی فلز درجه یک می باشد. البته در محیط هایی که سرشار از مواد قلیایی و اسیدی و اشعه های مخربی چون فرابنفش می باشند، این ضد زنگ به عنوان لایه زیرین برای عایق بندی کامل سطح استفاده می شود

و بایستی دقت شود که این پرایمر سازگاری خوبی با رنگ های آلکیدی نداشته و در صورت وجود این رنگ ابتدا بایستی سطح را سند بلاست نمود و سپس این پرایمر را بکار گرفت.
در سال ۱۴۰۰ توزیع پرایمر اپوکسی توسط شرکت ها و کارخانجات زیادی صورت می گیرد، ولی چیزی که مهم است کیفیت و بازده عملکردی این رنگ ها می باشد که آن هم به سابقه و اعتبار کاری مرکز تولید کننده برمی گردد. برای نمونه، شرکت ترنج با برخورداری از سوابق درخشان در عرصه ارائه محصولات رنگی با کیفیت و صادراتی، پرایمرهای اپوکسی مخصوص سطوح فلزی عرضه می کند که به یکباره سطح رنگ آمیزی شده را در برابر عوامل جوی و محیطی مخرب عایق بندی نموده و باعث حفظ کیفیت اولیه و تازگی آن ها می شوند.

توزیع بهترین پرایمر اپوکسی فلز

شماتیکی از کاربرد پرایمر اپوکسی فلز
پرایمرهای اپوکسی تولیدی شرکت ترنج سرشار از مواد پرخاصیت و با کیفیت بوده و دارای ماندگاری رنگ و کیفیت بالا می باشند. ولی با وجود این، نرخ قیمت گذاری ها توسط شرکت به صورت پایین محاسبه شده و رضایت مشتریان محترم در اولویت کار قرار داده می شود.

به عبارت دیگر، شرکت با پخش پرایمر اپوکسی در سطح کشور و فروش عمده آن به صورت ارزان در راستای خدمت رسانی

هرچه بیشتر به مشتریان عزیز فعالیت می کند. در ضمن، خرید عمده این پرایمر توسط فروشگاه ها و مغازه های رنگ فروشی به صورت انبوه صورت می گیرد و دارای تقاضای بالایی در بازارهای رنگ درجه یک می باشد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *