مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد تشکیل دهنده رنگ اپوکسی ضد زنگعوامل موثر بر قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

مواد تشکیل دهنده رنگ اپوکسی ضد زنگ

رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ همانطور که مشخص است از آهن در برابر زنگ زدن جلوگیری میکند. از این رو باید ترکیب آن طوری باشد که یک عامل ضد زنگ در آن وجود داشته باشد.
یکی از مواد تشکیل دهنده رنگ اپوکسی ضد زنگ پیگمنت های ضد زنگ است. برای مثال یکی از آنها روی است که حفاظت کاتدی انجام میدهد. مورد بعدی اکسید آهن است که یک ضد زنگ عالی میباشد.
از آن میتوان در اعماق دریا و به طور کلی در صنعت استفاده کرد. زمانی که میخواهند این رنگ را تولید کنند ترکیبات گفته شده را با با دو جز ترکیب مینمایند تا در نهایت به شکل نهایی درآید.

یک جز آن شامل رزین میشود و جز دیگر آن سخت کننده میباشد در نهایت با ترکیب تمام اینها رنگی با خاصیت ضد زنگ حاصل میشود. فروشگاه ترنج کار عرضه رنگ اپوکسی آهن را انجام میدهد.
مواد تشکیل دهند رنگ اپوکسی ضد زنگ ، آن چنان مقاومت و پوشش دهی به آن داده است که باعث شده است که به عنوان قوی ترین نوع ضد زنگ در بازار های صنعتی و ساختمانی شناخته شود.

طوری که مواد تشکیل دهنده این نوع ضد زنگ آن چنان کیفیتی در برابر رنگ های آلکیدی از خود نشان داده اند که اگر در معرض همدیگر قرار بگیرند رنگ اپوکسی ضد زنگ به آسانی اصطلاحا رنگ آلکیدی و ضد زنگ آلکیدی را می سوزاند ، پس حتما باید دقت شود که ان ها را همزمان با هم استفاده نکنند.

عوامل موثر بر قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ

خرید رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ اگر به صورت خرید ها عمده صورت پذیرد قیمت بسیار مناسب تری نسبت به خرده فروشی دارد. معمولا این رنگ های اپوکسی آهن ضد زنگ به صورت دو جزئی ، رنگ و هاردنر (خشک کن) می باشد ، که قیمت هاردنر ها معمولا کمی بیشتر از رنگ اصلی می باشد و البته در عین مقدار کمتری هم هاردنر استفاده میشود. مثلا در بعضی رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ به صورت دو جزئی می باشد، این نسبت به صورت یک به ده می باشد در بعضی موارد این نسبت یک به هفت می باشد.

عوامل زیادی بر روی قیمت رنگ اپوکسی آهن ضد زنگ تاثیر میگذارند. اگر میخواهید آن را با قیمت مناسب تهیه کنید بهتر است به فروشگاه هایی که عرضه کننده کلی هستند، مراجعه کنید. به دلیل اینکه آنها خود تولید کننده میباشند از لحاظ قیمت برای شم به صرفه تر است که از آن ها خرید نمایید.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت رنگ ضد زنگ نوع ترکیبات به کار رفته در آن و کیفیت نهایی رنگ است. هرچه خاصیت ضد زنگ بودن آن بیشتر باشد در نتیجه از لحاظ کیفیت بهتر است و قیمت بالاتری نسبت به بقیه رنگ ها دارد.
شما میتوانید از فروشگاه ترنج رنگ اپوکسی ضد زنگ را هم به صورت عمده و هم به صورت تک خریداری کنید. فروشگاه یک عرضه کننده مرجع است به همین دلیل از لحاظ قیمت خرید خوبی را خواهید داشت.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *