مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان رنگ روغنی پارس اشن با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع رنگ روغنی پارس اشنفروشگاه عمده رنگ روغنی پارس اشن

معرفی انواع رنگ روغنی پارس اشن

رنگ روغنی پارس اشن یک محصول با کیفیت و با دوام می باشد که نیاز های متفاوت شما را برطرف می نماید. از گذشته تا کنون، با ترکیب کردن رنگدانه ها یا همان پیگمنت ها در روغن های گیاهی که ممکن است یکی از روغن های سویا، پنبه و… باشند، رنگ روغن را به دست می آوردند.
رنگ های روغنی بهترین گزینه برای رنگ کردن سطوح فلزی هستند. این رنگ ها سطح پوشش خوبی را ایجاد کرده و زیبایی کار را دو چندان می کنند. رنگ های روغنی به سه دسته ی؛ مات، براق و نیمه براق تقسیم میشوند.


از رنگ مات رنگ روغنی پارس اشن می توانید در سطوحی که نمیخواهید نواقص و جزئیات آن دیده شود (سطوح موج دار) استفاده نمایید. از رنگ روغنی برای سطوحی مانند نرده ها و پنجره ها و… بهره بگیرید. سطوح فلزی و چوبی آغشته به رنگ روغنی براق، از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

اگر رنگ مات و رنگ براق را با یکدیگر ترکیب کنید، رنگ نیمه براق یا نیمه مات به دست می آید. این رنگ به نوعی خواص دو رنگ دیگر را دارد. یعنی هم از میزان درخشش و براق بودن مناسب برخوردار است و هم می توانید نقص ها و جزئیات سطح مورد نظر را به خوبی پوشش دهد.

مهمترین خاصیت رنگ های روغنی پارس اشن که باعث محبوبیت آن می شود، قابلیت شست و شوی آن با آب است. شما می توانید دیوار هایی که به رنگ های روغنی آغشته هستند را به راحتی با آب شست و شو دهید.

فروشگاه عمده رنگ روغنی پارس اشن

رنگ روغنی پارس اشن
امروزه با شناخته شدن و معروفیت بالای برند پارس اشن، در بین نقاش های ساختمانی، فروشنده های رنگ و ابزار و صنعتگران کشور، پیدا کردن رنگ روغنی پارس اشن در اکثر شهرهای کوچک و بزرگ کشور کار چندان دشواری نیست.
فروشگاه عمده رنگ ترنج، آماده ی ارائه ی انواع رنگ روغنی پارس اشن می باشد. استفاده از این نوع رنگ برای تضمین کیفیت کار افراد فعال در زمینه ی رنگ آمیزی ساختمان توصیه می شود. فروشگاه ترنج یکی از بهترین عرضه کنندگان رنگ های عمده بوده و ارائه ی محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتری را هدف خود قرار داده است.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *