مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی زینک ریچ اپوکسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمده فروشی زینک ریچ اپوکسیبررسی مشخصات ظاهری زینک ریچ اپوکسیتولید کننده عمده زینک ریچ اپوکسی

عمده فروشی زینک ریچ اپوکسی


اگر رنگ ها به خصوص انواع ضد زنگ ساخته نمی شدند، مطمئنا استفاده از سازه های فلزی در صنایع ناممکن می شد. رنگ هایی مانند زینک ریچ اپوکسی یکی از معروفترین انواع ضد زنگ بوده که می توانند پوشش محافظتی روی فلزات به خصوص استیل را ایجاد نمایند.

با وجود چنین رنگی آسیب های ناشی از عوامل رطوبتی تقریبا به صفر خواهد رسید. البته لازمه این امر، استفاده درست و اصولی از زینک اپوکسی می باشد. زینک اپوکسی به دلیل استفاده در سازه های انسانی بسیار زیادی در کشور، توسط کارخانجات متعددی تولید می شود.

ولی یکی از بهترین شرکت های تولید زینک اپوکسی، شرکت ترنج می باشد.این شرکت به صورت عمده به فروش زینک اپوکسی می پردازد و قیمت عمده این رنگ ها را بسیار مناسب تر از قیمت رنگ های جزئی قرار داده است. البته باید گفت قیمت زینک ریچ اپوکسی با برند ترنج بسیار مناسب تر از برند های دیگر می باشد. زیرا کاملا به صورت عرضه مستقیم و با قیمت کارخانه به دست مشتریان می رسد.

بررسی مشخصات ظاهری زینک ریچ اپوکسی


در خصوص زینک ریچ های اپوکسی و مشخصات آن باید گفت که ترکیبات آن از گرد روی و رزین اپوکسی می باشد. درصد بسیار بالایی از این رنگ، گرد روی بوده و دارای خلوص بسیار بالایی است.

این رنگ می تواند به صورت تک جزئی یا دو جزئی تولید و به فروش برسد. زینک ریچ اپوکسی علاوه بر این که می تواند برای محیط های با رطوبت کم مورد استفاده قرار گیرد، برای محیط با رطوبت بالا نیز قابلیت استفاده دارد.

البته میزان استفاده و روش آن در هر دو متفاوت است. از مشخصات دیگر این رنگ عدم دوام آن در برابر مواد قلیایی و اسیدی می باشد و باید به این مسئله توجه نمود.

تولید کننده عمده زینک ریچ اپوکسی

زینک ریچ اپوکسی
ترنج از تولید کننده های اصلی زینک ریچ اپوکسی است. این شرکت با در نظر گرفتن میزان نیاز بازار داخلی و خارجی به تولید انواع این رنگ ها پرداخته و آن ها را عرضه می کند.

این شرکت برای بالا بردن میزان رضایت مشتریان، واسطه ها را به کلی حذف نموده و به صورت عمده و جزئی به فروش زینک اپوکسی می پردازد. در نتیجه قیمت این رنگ ها با قیمت کارخانه ای تفاوتی نداشته و خرید آن صرفه اقتصادی دارد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *