مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش رنگ اپوکسی صنعتی ارزان در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ اپوکسی صنعتی و انواع آنخرید رنگ اپوکسی در تهران با نازلترین قیمترنگ اپوکسی را با قیمت مناسب تر بخرید

پوشش های اپوکسی دو جزئی بوده و تغییر ناپذیر می باشند و مکانیزم خشک شدن این پوشش بر اثر واکنش شیمیایی بین دو ترکیب مختلف می باشد. و جزء اول سیستم که اپوکسی است ظرف مدت معینی با جزء دوم سیستم که سخت کننده است واکنش داده و ترکیب جدید را ایجاد می کند که بسیار سخت و در برابر عوامل شیمایی و مکانیکی بسیار مقاوم می باشد.

این مشخصات و مقاومت های شیمیایی و قابلیت های ویژه فیلم اپوکسی، با انتخاب انواع مختلف رزین های اپوکسی و هاردنر های متفاوت ، طیف وسیعی از پوشش های اپوکسی را برای کاربردهای مختلف ، و تامین مقاومت های ویژه در شرایط گوناگون ایجاد می نماید.

پوشش های اپوکسی دارای مقاومت عالی در برابر عوامل خورنده و عمر طولانی می باشند. ولی باید توجه داشت که طول عمر و مقاومت پوشش اپوکسی به روش و درجه اعمال شده در آماده سازی سطح بستگی دارد و برای سیستم های اپوکسی اجرای عملیات آماده سازی با استانداردهای بالا توصیه شده است. به طور کلی می توان گفت انواع مختلف سیستم های اپوکسی در برابر مواد شیمیایی و حلال ها و همچنین در برابر رطوبت و آب بسیار مقاوم هستند.

فروش رنگ اپوکسی صنعتی با قیمتی بسیار مناسب در بازار تهران انجام می گیرد. رنگ های اپوکسی در دو نوع اپوکسید پلی امید و اپوکسی پلی آمین تولید می شوند. قیمت فروش این محصول در بازار تهران به نوع و کیفیت رنگ نیز وابسته می باشد. برخی از اپوکسی ها دارای پایداری بهتری در آب و مناطق مرطوب هستند و انعطاف و چسبندگی بیشتری روی سطوح دارند، برخی دیگر در برابر مواد شیمیایی و اسید های ضعیف، قلیاها، حلال ها و فرآورده های نفتی مقاومت بیشتری دارند. به طور کلی پوشش های اپوکسی در دو قالب کفپوش و رنگ ارائه می شوند.

فروش رنگ اپوکسی صنعتی ارزان در تهران

رنگ اپوکسی صنعتی و انواع آن

رنگ اپوکسی صنعتی و انواع آنرنگ ها و پوشش های اپوکسی دارای چسبندگی مناسبی روی طیف وسیعی از سطوح می باشند. رنگ اپوکسی از دو عنصر رزین اپوکسی و هاردنر پلی امید تشکیل شده است. این نوع رنگ ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت، اصطکاک و عوامل شیمیایی و جوی دارند، جایگزین مناسبی برای پوشش های محافظتی می باشند. رنگ های اپوکسی پس از خشک شدن کامل، قابل شست و شو بوده و به علت داشتن خاصیت انعطاف پذیری در مقابل تغییر شکل های سطحی سازه، مقاومت می کنند و همچنین بسیار ضربه پذیر هستند. در اینجا چند نمونه از رنگ های اپوکسی را نام می بریم:

  • رنگ رویه اپوکسی پلی امید (براق، نیمه مات، مات)
  • رنگ میانی اپوکسی پلی امید ( ساده و HB)
  • پرایمر زینک ریچ اپوکسی
  • پرایمر زینک فسفات اپوکسی

خرید رنگ اپوکسی در تهران با نازلترین قیمت

خرید رنگ اپوکسی در تهران با نازلترین قیمتخرید رنگ اپوکسی در بازارهای بزرگ تهران با نازل ترین قیمت امکان پذیر است. این بازار های مرکزی واقع در شهر تهران در ارتباط مستقیم با تولید کنندگان انواع این رنگ ها هستند، لذا امکان خرید عمده و ارزان این محصول را برای مشتریان و صنعت کاران فراهم می آورند و همچنین این محصولات را به نمایندگی های فعال در سراسر کشور نیز ارسال می نمایند.

رنگ اپوکسی را با قیمت مناسب تر بخرید

رنگ اپوکسی را با قیمت مناسب تر بخریدافرادی که به عنوان مصرف کننده ی عمده از رنگ های اپوکسی در صنعت و کار خود استفاده می نمایند، همواره به دنبال این هستند که این محصول را با قیمت مناسب تری خریداری کنند. قیمت رنگ ارزان تر معمولا در عمده فروشی ها و یا از آن مناسب تر در تولیدی های رنگ سازی می باشد.

خریداران می توانند با ارتباط مستقیم با تولیدکننده با کوتاه کردن دست واسطه ها و دلالان از این میان، خریدی مناسب و مقرون به صرفه انجام دهند. امروز اکثر شرکت ها تولید کننده امکان خرید و فروش آنلاین را نیز برای مشتریان خود فرآهم آورده اند که از این طریق نیز علاوه بر صرفه جویی در انرژی و زمان، می توان محصول را به قیمت تولید خریداری کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *