مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش رنگ نانو اکریلیک با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش رنگ نانو اکریلیک با قیمت مناسبفروش رنگ نانو اکریلیک با قیمت مناسب در انواع رنگ ها

فروش رنگ نانو اکریلیک با قیمت مناسب

آیا می دانید وارد سایتی با مناسب ترین قیمت برای فروش نانو آکریلیک شده اید؟ رنگ نانو آکریلیک یک از خاص ترین و جدید ترین رنگ های موجود در بازار است و شما می توانید آن را با قیمتی مناسب تهیه کنید. استفاده از صنعت نانو در این رنگ باعث وجود ذرات کامپوزیت در آن شده است.

نانو کامپوزیت یا به عبارتی همان Nano Silica Sol XL100 یک عایق بسیار قوی است. این ماده به صورت ذرات بسیار ریزی در مقیاس نانو وجود دارد. جز دیگر این رنگ رزین آکریلیک است.

ترکیب این مواد در تکنولوژی این رنگ باعث اختراع رنگی شده که از خود قابلیت کشسانی نشان می دهد. یعنی با کلمات ساده تر ذرات آن شبیه یک کش کوچک عمل می کنند و می توانند تغییر شکل دهند. این خاصیت برای مثال بسیار در ترک خوردگی دیوار ها خود را نشان می دهد. زمانی که دیوار در اثر عوامل مختلف ترک می خورد، رنگ نانو اکریلیک به خاطر قابلیت کشسانی خود گسترده تر شده و در سطح آن شما شاهد هیچ گونه ترکی نخواهید بود.

فروش رنگ نانو اکریلیک با قیمت مناسب در انواع رنگ ها

تونل هایی توسط نانو کامپوزیت درون رنگ ایجاد می شود که در این تونل ها هوا قرار دارد. مولکول های هوا خود یک عایق محسوب می شوند و این گونه رنگ نانو اکریلیک یک عایق حرارتی نیز هست.
علاوه بر این می توان به ویژگی مقاومت این رنگ در برابر رطوبت و نم اشاره کرد. رنگ های نانو مختلف می توانند علاوه بر نم و گرما در مقابل آتش نیز مقاوم باشند.
در استفاده از این رنگ شما نیاز به حلال دیگری ندارید زیرا رنگ نانو اکریلیک بر پایه آب ساخته شده است.
فروش رنگ نانو اکریلیک در انواع مختلف برای کاربرد های گوناگونی مانند سازه های فلزی، ساختمان ها، استخر ها، مخازن و… انجام می شود. برای خرید به صورت عمده با قیمت مناسب از طریق راه های دسترسی سایت می توانید اقدام کنید.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *