مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناسب ترین فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات به صورت عمده کاربرد فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات برای روکش ها چوبی

مناسب ترین فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات به صورت عمده

برای خرید روکش باید سراغ افراد در کار فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات رفت؛ اگر روکشی میخواهید که در برابر خوردگی، سایش، آب، مواد شیمیایی و شوینده ها، روغن، نور خورشید و اشعه UV آن پایدار باشد و بتوانید صاحب ماندگاری با کیفیت آن در زمان طولانی باشید.

رنگ پلی یورتان یک رنگ دو جزیی است. یک جز پایه و یک جز پرورنده با نسبت های از پیش تعیین شده با یکدیگر واکنش می دهند و یک ماده با ویژگی های گفته شده را تشکیل می دهند. پس از استفاده از آن و پوشش دهی سطح مورد نظر، شروع به پریدن تبخیر می کند و ماده چسبناکی باقی میماند.

این فرآیند مخصوصا در جاهایی که آب و هوای گرم و خشک تری دارند سریع اتفاق می افتد. پس از آن مایع چسبناک نیز کامل خشک شده و پس از آن روکش پلی یورتان شما ایجاد شده است. به دلیل سرعت بالای چسبناک شدن می توانید با استفاده از یک حلال و رقیق کردن رنگ پلی یورتان زمان بیشتری برای انجام عمل رنگ کاری خود بخرید.

کاربرد فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات برای روکش ها چوبی

فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات به دلیل مقاومت بیشتر، با توجه به کاربرد، برای سطوح گوناگون مناسب تر از رنگ عمل می کند. از پلی اورتان برای کاربردهای مختلفی مثل روکش های زمین، لوازم چوبی و… رنگ مخصوص دارد. براقیت این رنگ شامل مات، نیمه مات و براق می باشد.

فروش رنگ پلی یورتان نیمه مات برای مکان هایی که افراد دوست ندارند بازتاب نور خیلی هم دیده شود مناسب است. مقاومت نسبت به آب و ضربه این رنگ در صنایع چوبی بسیار مهم و کاربردی است.

اگر لحظه ای میز، مبل یا صندلی ها را بدون این خاصیت تصور کنید متوجه خواهید شد که به چه سرعت دچار سایش خواهند شد یا حتی نمی توان بدون آسیب رساندن آن ها را تمیز کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *