مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فوق العاده ترین تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

فوق العاده ترین تولید کننده رنگ های ترافیکی سردویژگی های موثر برای تولید کننده رنگ های ترافیکی سردروش هایی که می توان در آن از رنگ ترافیکی سرد استفاده کرد

فوق العاده ترین تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد

تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد سبب شده تا خودروها امروزه راه مناسبی را برای تردد پیدا کنند. رنگ های ترافیکی عموما در دمای محیط بیرون بر روی سطح مورد نظر اعمال می گردند و به صورت تک لایه اجرا می شوند.
رنگ ترافیکی سرد معمولا تک جزئی هستند و برای کفپوش و خط کش.ی کف انبارها جهت راهنمایی پرسنل و محدوده بندی فضا به دلیل مقاومت بالایشان کاربرد بسیار زیادی دارند.به مقاومت زیاد رنگ های ترافیکی سرد استفاده از انواع رزین های آلکیدی ، کلرکائوچو و آلکید های نوین و اکرولیک های خاص است.

رنگ های ترافیک سرد روش های اجرایی ساده ای دارند به طوری که اکثر پیمانکاران ترافیکی که با شهرداری ها و معاونت های حمل و نقل شهرداری های شهر های مختلف کشور همکاری دارند؛  از این رنگ های تک جزیی جهت خط کشی جاده ها و معابر و چهارراه ها استفاده می نمایند؛ رنگ های ترافیکی که پیمانکاران ترافیکی عموما استفاده می نمایند؛ در کشور ایران پایه حلال است و با تینر رقیق می شود. که به لحاظ بوی نامطبوع و این که با محیط زیست سازگاری و دوستی ندارد .

 

امروزه اکثرا در کشورهای دیگر از رنگ های ترافیکی پایه آب استفاده می گردد و با توجه به توان بالای تولید کارخانه های رنگ سازی در ایران امروزه کارخانه های داخلی نیز رنگ های ترفیکی سرد پایه آب را با همان کیفیت و پوشش عالی رنگ های پایه حلالی و تینری ارائه می دهند.اما امروزه قیمت رنگ های ترافیک سرد پایه حلالی نیز به دلیل استفاده زیاد ار دی اکسید تیتانیوم که در بین مولکول های رزین با استفاده از اختلاط آرام در میکسر استفاده می گردد و این که دی اکسید تیتانیوم یک محصول وارداتی است؛

رنگ ترافیک پایه حلال قیمت تمام شده بسیار بیشتری نیز نسبت به رنگ های ترافیکی پایه آب دارد. البته سایر پر کننده هایی از قبیل کربنات کلسیم و متریال های ضد رسوب و ضد کپک و قارچ و همتراز کننده ها و سایر افزودنی ها به دلیل این که عموما تولید داخلی هستند تاثیر کمتری در افزایش قیمت نهایی به دلیل نوسانات قیمت ارز خواهند داشت.

همانطور که می دانید وجود رنگ ترافیکی سرد می تواند ایمنی را در رانندگی بالا ببرد و حوادث و خطرات ناشی از عدم وجود خط کشی با استفاده از رنگ ها را کم می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های موجود در رنگ های ترافیک سرد آن است که رنگ های ویژه ترافیکی سرد به راحتی قابل رویت است.حد و راه به راحتی با استفاده از رنگ های ترافیکی مشخص است و در بدترین شرایط نیز تغییر نخواهد کرد.

تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد

ویژگی مهم موجود در رنگ ترافیکی سرد این است که نیازی به دماهای بالا ندارد و با ترکیب اجزای مختلفی از رنگ ها، دید را در بهتر می کند. از انواع رنگ های مورد استفاده ای که تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهند. موارد زیر از انواع این رنگ می باشند:
رنگ ترافیکی سرد اکریلیک ترموپلاست
رنگ ترافیکی سرد کلروکائوچو
رنگ سرد ترافیکی چند جزئی
در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های موثر این رنگ صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های موثر برای تولید کننده رنگ های ترافیکی سرد

یکی از مهم ترین دلایلی که استفاده از رنگ های ترافیکی سرد اهمیت زیادی دارد، سبک بودن و استفاده کردن از آن ها در دماهای پایین است.

• مقاومت سایشی بالایی دارد
• دانه بندی مناسبی در رنگ ها مشاهده می شود
• نسبت به آسفالت و بتن چسبندگی بالایی دارد
• به هیچ وجه رنگ آن با استفاده از تابش نور خورشید تغییر نخواهد کرد
• سرعت بالایی در خشک شدن دارد

روش هایی که می توان در آن از رنگ ترافیکی سرد استفاده کرد

با استفاده روش های سنتی مانند روش دستی
اجرای رنگ سرد ترافیکی با استفاده از اسپری
مخلوط مذاب و یا اسکرید
استفاده از روش اکستروژن در اجرای رنگ ترافیکی سرد

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *