مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رنگ سحر در بازار(لیست قیمت رنگ روغنی آلکیدی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ سحرلیست قیمت رنگ روغنی آلکیدی سحر
فروش رنگ روغنی آلکیدی سحر

رنگ سحر

شرکت تولید کننده رنگ سحر در سال ۱۳۶۵ در ایران شروع به فعالیت کرده است. رنگ سحر به تولید انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی پرداخته است و از جمله مهمترین این رنگ ها می توان به رنگ های روغنی آلکیدی و رنگ های برق سحر اشاره نمود.  و با توجه به شرایط بحرانی مختلفی چون جنگ و تحریم ها در کشور، شرکت در کلیه این شرایط سخت به طور مصمم در زمینه تولید محصولات با کیفیت ، بر اساس استانداردهای ملی اقدام فعالیت نموده است. رنگ سحر همواره شعار رضایت مشتری را در راس کار خود قرار داده است.

در ابتدا باید اشاره نمود رنگ روغنی آلکیدی سحر رنگ بدون سرب و با بهترین مواد اولیه ساخته شده و با پوشش و چسبندگی عالی، برای سطوح داخلی و خارجی ساختمان اعم از: گچ ، فلز و چوب مناسب بوده و پس از گذشت ۲۴ ساعت کاملا خشک می گردد.

در خصوص بدون سرب بودن رنگ روغنی آلکیدی سحر جا دارد تاکید بیشتر داشته باشیم چرا که یکی از معایب همیشگی رنگ های روغنی آکیدی وجود مواد سمی و حساسیت زا از جمله سرب و وی ناخوشایند بوده است که عمال سرب را شرکت سحر توانسته حذف کند چرا که اثرات سرب تاسال های سال بر روی دیوار باقی می ماند و برای سلامتی و دستگاه تنفس مشکل ایجاد می کند.

فروش رنگ روغنی آلکیدی سحر
رنگ روغنی آلکیدی سحر کیفیت و درخشندگی بسیار مناسبی دارد همان طور که می دانید در تقسیم بندی انواع رنگ روغنی  مقدار درخشندگی رنگ ها اهمیت زیادی دارد. منظور از درخشندگی رنگ میزان انعکاس نور توسط رنگ بعد از خشک شدن آن است.
اگر رنگ سفید براق سحر خریداری شود؛  به آسانی می توان گفت : قابلیت ترکیب با انواع رنگ های دیگر را دارد.

لیست قیمت رنگ روغنی آلکیدی سحر

در ادامه قصد داریم به معرفی رنگ روغنی آلکیدی سحر و قیمت آن در یکی دو سال گذشته اشاره کنیم. لازم به ذکر است احتمالا این قیمت ها در سال ۹۹ چیزی حدود ۲۵ درصد افزایش خواهد داشت.

لیست قیمت رنگ روغنی آلکیدی سحر

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *