مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

همه چیز درباره قیمت رنگ جوتن نما

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تعیین قیمت رنگ جوتن نماقیمت انواع رنگ جوتن نما

همه چیز را درباره قیمت رنگ جوتن نما از ما بخواهید. اگر توجه کرده باشید امروزه در ساختمان سازی برای ظرافت بخشی به نمای بیرونی ساختمان از رنگ مخصوص نما استفاده می کنند. 

یکی از پیشگامان تولید رنگ در جهان شرکت جوتن است که در تولید رنگ دریایی و ساختمانی و صادر کردن آن به بیش از ۵۰ کشور جهان حرف اول را میزند. 

اما دلیل این همه عرضه و به دنبال آن رضایت مصرف کننده مناسب بودن قیمت رنگ جوتن نما در کنار کیفیت بالای آن است. که در زیر بیشتر در مورد قیمت این محصول و عوامل تأثیر گذار بر قیمت می پردازیم.

نحوه تعیین قیمت رنگ جوتن نما

قیمت رنگ جوتن نما کاملاً با ویژگی های بارزی همچون عایق بودن در مقابل حرارت، قابلیت اجرایی سریع، عایق رطوبت، امکان تنفس سطوح، مقاومت در برابر عوامل خارجی، قابلیت اجرا بر روی رنگ های قدیمی، محافظت از سطح چوبی و بتونی و مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید کاملاً هم خوانی دارد. 

دوام بالا و مقاومت بالای این رنگ سبب شده که برای مراکز بزرگی نظیر بیمارستان ها، ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری، برج ها، مدارس، رستوران ها و … بسیار مقرون به صرفه باشد و این مراکز به دلیل خرید حجم زیادی از این محصول آن را با قیمت پایین تر از فروش خرده خریداری کنند و هزینه های مضاعف زیر سازی و ترمیم و نقاشی مجدد را کاهش می دهد.

قیمت انواع رنگ جوتن نما

قیمت رنگ جوتن نما با توجه به اینکه محصول کشور نروژ می باشد و به کشور ما واردات می شود ممکن است نسبت به برندهای داخلی بالا  باشد و نوسانات ارزی در قیمت نهایی آن دخیل باشند.

 هر کدام از زیر محصولات جوتن که شامل رنگ های ضد حریق جوتن، رنگ اپوکسی، رنگ اتیل سیلیکات، رنگ الاستیک جوتن، رنگ بافت دار، رنگ بدون بافت، رنگ سیلیکونی، رنگ ضد خزه، رنگ پلی اورتان با ویژگی ها و قیمت های مختلفی عرضه می شوند که کارایی هر محصول متفاوت است و می توان با استفاده از رنگ های بافت دار و بدون بافت جوتن طیف رنگ ایجاد کرد. برای اینکه بخواهید نمای ساختمان زیاد هزینه بر نباشد می توانید از رنگ الاستیک جوتن استفاده کنید که نسبت به سایر محصولات قیمت کمتری دارد. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *