مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چرارنگ گالوانیزه چسبندگی بالایی به سطوح فلزی دارد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا ورق گالوانیزه به رنگ گالوانیزه نیاز دارد؟مزایای رنگ گالوانیزه چیست؟رنگ گالوانیزه و بهترین شیوه خرید و فروش عمده

چرا ورق گالوانیزه به رنگ گالوانیزه نیاز دارد؟

ورق گالوانیزه ترکیبی از آهن یا فولاد است که توسط فلزی مانند روی پوشیده می شود روش گالوانیزه کردن فولاد متفاوت است ولی معروف ترین آن استفاده از روی است و این عمل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آهن و یا فولاد است مانند خوردگی و یا پوسیدگی که بر اثر عوامل محیطی بوجود می آید. علاوه بر پوشش فلز روی بر روی فولاد و یا آهن استفاده از رنگ گالوانیزه هم می تواند نقش موثری در نگهداری و جلوگیری از آسیب به این مواد شود.

رنگ آمیزی به دو روش امکان پذیر است، یکی رنگ کردن در کارخانه که به صورت اتوماتیک و در کوره انجام میشود و دیگری با کمک دست و در محل استفاده از ورق‌های گالوانیزه انجام می شود.

 

مزایای رنگ گالوانیزه چیست؟


رنگ گالوانیزه دارای مزایای بسیاری است مثلا، در فرصت بسیار اندکی رنگ خشک می‌گردد و این عمل در مقایسه با رنگ معمولی بسیار کمتر است. چسبندگی این رنگ به سطوح زیاد است و به همین دلیل لایه ای کاملا یکنواخت را ایجاد می کند. در برابر حرارت و یا سرما نیز تغییر شکل نمی دهد. و از خصوصیات مهم این رنگ عایق بودن آن می باشد. روش دستی رنگ آمیزی با این رنگ نیز بسیار ساده است. در برابر ضربه نیز مقاومت دارد.

رنگ گالوانیزه و بهترین شیوه خرید و فروش عمده

عمده فروشی از راه های خرید این رنگ با قیمت مناسب می‌باشد. فروشگاه هایی که با قیمت مناسب بسته های رنگ را در اختیار مشتریان قرار می دهد از درب کارخانه رنگ ها را تحویل می گیرد و بدون دست به دست شدن توسط دلالان به طور مستقیم در اختیار خریدار قرار می گیرد. افرادی که برای پروژه های بزرگ نیاز به تناژ بالای رنگ دارند می تواند خرید عمده این محصول را داشته باشد.

 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *