مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهرانچگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران و انواع این رنگچگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران
عرضه مستقیم رنگ نما اپوکسی

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران

یکی از محصولاتی که مجموعه ترنج به عنوان نمایندگی، آن را در بازار به صورت عمده پخش و عرضه می کند، انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی پیکو کالر شرق تهران می باشد. چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران، در این مجموعه به صورت غیر حضوری و عمده و به راحتی انجام ی شود.
چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران و انواع محصولات ارائه شده توسط این شرکت رنگسازی مانند محصولات تخصصی رنگ و ابزارهای رنگ آمیزی، انواع رنگ های اکریلیک و رنگ های روغنی و همچنین رنگ های هنری، توسط نمایندگی های مجاز و معتبر در سراسر کشور به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران و انواع این رنگ


یکی از انواع رنگ هایی که در نمایندگی های رنگ پیکو کالر به فروش می رسد، رنگ های اکریلیک با پایه آب است. این نوع رنگ نسل جدید از رنگ های ساختمانی می باشد که با توجه به مسائل زیست محیطی ساخته می شود.
علاوه بر این رنگ اکریلیک پیکو کالر فاقد حلال های آلی و مواد مضر هستند و به همین دلیل می تواند جایگزین مناسبی برای رنگ هایی با حلال های نفتی و آلی باشند. در واقع این گونه رنگ ها دوستدار محیط زیست بوده و به آن آسیبی نمی زند.

یکی از ویژگی های مهم رنگ های اکریلیک شرکت پیکو کالر شرق تهران، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته برای ترکیب رنگ ها می باشد. با توجه به توسعه صنعت رنگ ساختمانی، شرکت پیکو کالر یکی از بزرگترین مراکز ترکیب کامپیوتری رنگ اکریلیک با پایه آب است. در حقیقت این شرکت با استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری ۱۶۰۰۰ رنگ متنوع و مطابق با سلیقه مشتری به وجود آورده است

با استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری، مشتری رنگ مورد نظر خود را انتخاب و سفارش می دهد. سپس اپراتور فروشگاه رنگ پیکو کالر، کد رنگ، مقدار و نوع رنگ را وارد کامپیوتر دستگاه کرده و دستگاه رنگ را ترکیب و آماده می کند.

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران

از مزایای استفاده از سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری، می توان به ایجاد رنگ متناسب با سلیقه مشتری و حذف خطای انسانی در ترکیب رنگ اشاره کرد. علاوه بر این می توان به این موضوع اشاره کرد که با استفاده از این تکنولوژی مشتری دیگر لازم نیست که چندین رنگ و مادر رنگ تهیه کرده و در تهیه رنگ و خمیر رنگ نیز صرفه جویی می شود.

چگونگی خرید رنگ پیکو کالر شرق تهران و دیگر نمایندگی های این رنگ در سراسر کشور، در انواع مختلفی انجام می شود. علاوه بر رنگ های اکریلیک، انواع رنگ های روغنی نیز با برند پیکو کالر در بازار عرضه می شود.
رنگ های روغنی پیکو کالر، قابلیت شستشوی بالایی دارند و برای محیط های پر رفت و آمد که در معرض آلودگی هستند، می توانند به عنوان گزینه مناسبی مورد استفاده قرار گیرند. اما باید توجه داشت که این نوع رنگ ها ایجاد سرب کرده و برای سلامتی انسان و محیط زیست مضر است.
اما رنگ های اکریلیک پیکو کالر، با وجود آن که دارای پایه آب هستند، قابل شستشو بوده و بسیار انعطاف پذیر هستند. این نوع رنگ ها با وجود حلال آب، بوی نامطبوعی ندارند و خاصیت آنتی استاتیک دارند. به این معنی که گرد و غبار و آلودگی های موجود در فضا را به خود جذب نمی کنند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *