مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیفیت رنگ کاپارول مالریت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه شرکت رنگ کاپارولکیفیت رنگ کاپارول و مزایای استفاده از آن
رنگ مالریت اکریلیک کاپارول

تاریخچه شرکت رنگ کاپارول

فروش ارزان رنگ مالریت کاپارول
رنگ مالریت تولید شده در شرکت رنگ کاپارول، از پوشش دهی بسیار خوبی برخوردار است

شرکت رنگ کاپارول متعلق به کشور آلمان می باشد و این شرکت بهترین رنگ های ساختمانی را تولید می کند که بر پایه آب هستند و برای رقیق شدن به آب نیاز دارند. این شرکت بیش از ۱۲۵ سال در زمینه تولید انواع رنگ سابقه دارد و در تولید محصولات خود نیز از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و شیوه های نوین استفاده می کند. این شرکت رنگ کاپارول در سال ۲۰۱۵ جایزه برترین شرکت تولید کننده محصولات سازگار با محیط زیست را دریافت کرد. رنگ های تولید شده در این شرکت شامل انواع رنگ اکریلیک مالریت مناسب فضای داخلی و رنگ های اکریلیک مورسکو مناسب فضای خارج از ساختمان و پرایمر پایه آب اکریلیک است. شرکت رنگسازی هاویلوکس به عنوان تولید کننده رنگ های اکریلیک پایه آب شناخته شده است و تحت لیسانس شرکت رنگ کاپارول می باشد.

کیفیت رنگ کاپارول و مزایای استفاده از آن

رنگ مالریت اکریلیک کاپارول
۱٫ رنگ مالریت تولید شده در شرکت رنگ کاپارول: مالریت از پوشش دهی بسیار خوبی برخوردار است و به راحتی قابل شستشو است. این رنگ یک رنگ پایه آب بر اساس رزین های اکریلیک می باشد به همین جهت به حلال هایی چون تینر نیازی ندارد و در زمان استفاده از آن بوی نامطبوع تولید نمی شود. مالریت در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این رنگ بسیار آسان است و خیلی زود خشک می شود. در فضای داخلی کلیه مکان ها مانند بیمارستان ها، مدارس، هتل ها، ادارات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. لیست قیمت انواع محصولات مالریت در جدول زیر ارائه شده است:

لیست قیمت رنگ کاپارول
۲٫ رنگ مالریت آنتی باکتریال: این محصول شرکت رنگ کاپارول پایه آب است و به دلیل داشتن یون های نقره بر پایه رزین های اکریلیک از خواص ضد باکتریایی برخوردار است. در بسیاری از محیط های زندگی انسان به ویژه محیط های بیمارستانی انواع مختلف باکتری مانند استافیلوکوک ارئوس، اشرشیاکلی و سودوموناس آئروژینوزا وجود دارد که با استفاده از مالریت w می توان با این باکتری های مقابله کرد. به همین جهت این رنگ، رنگ بسیار مناسبی برای بیمارستان ها و مطب پزشکان می باشد.
این رنگ به مالریت w نیز مشهور است و قابل شستشو می باشد. از پوشش دهی بسیار عالی برخوردار است. به تینر به عنوان حلال نیاز ندارد و به همین جهت بوی نامطبوعی در زمان رنگ آمیزی در فضا پخش نمی شود. سرعت رنگ آمیزی و خشک شدن با مالریت w بسیار بالاست.
۳٫ رنگ نما مورسکو: یکی از محصولات شرکت رنگ کاپارول است که بر اساس رزین های ویژه سیلاکریل تهیه شده است و به حلال آب نیاز دارد. مورسکو را روی سطوح خارجی ساختمان می توان استفاده کرد. سطح مورد نظر می تواند صاف یا بافت دار باشد. در نتیجه استفاده از مورسکو ساختمان در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی مقاوم می شود. همچنین این رنگ به خوبی به سطح می چسبد و در عین حال ساختمان می تواند تنفس انجام دهد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *