مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات رنگ استخری ضد آب درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش ساخت رنگ استخری ضد آبپخش انواع رنگ استخری ضد آب
رنگ استخری ضد آب

روش ساخت رنگ استخری ضد آب

رنگ استخری ضد آب
امروزه استفاده از رنگ استخری ضد آب با توجه به تغییرات اقلیمی و محدودیت منابع آبی، برای آب بندی مخازن و استخرها به منظور ذخیره سازی آب، بسیار متداول است. از رنگ استخری ضد آب به عنوان جایگزینی برای استفاده از ایزوگام و قیر برای عایق کردن و آب بندی استخرهایی با زیرسازی‌های سیمانی و بتنی استفاده می‌شود.
روش‌های قدیمی برای ایزوله کردن و آب بندی استخرها و منابع ذخیره سازی آب هزینه‌های بسیار زیادی را بر مجریان این پروژه‌ها تحمیل می‌کرد بنابراین استفاده از رنگ استخری ضد آب مورد توجه و استقبال بسیاری از آنان قرار گرفت. همچنین در روش‌های قدیمی بسیاری از استانداردها در ساخت استخرها و منابع ذخیره سازی آب رعایت نمی‌شد؛

اما امروزه با وجود رنگ‌های استخری ضد رطوبت همه‌ی استانداردهای بین المللی موجود در ساخت این سازه‌ها رعایت می‌شود و از ساخت استخرهای غیر اصولی جلوگیری می‌شود.

قبل از رنگ آمیزی استخرهای قدیمی رنگ شده با رنگ‌های عایق و ضد آب بهتر است نقاط آسیب دیده و پوک شده در زیرسازی دیواره‌ها و کف استخر را شناسایی و تخریب نمایید.

سپس مراحل فرچه زنی و آب بندی را انجام دهید. پس از آن تا خشک شدن کامل کار صبر کنید و بعد رنگ آمیزی را آغاز نمایید. در غیر این صورت رنگ‌های زیرین شروع به پوسته پوسته شدن می‌کنند و نتیجه کار راضی کننده نخواهد بود.

پخش انواع رنگ استخری ضد آب


رنگ‌های ضد آب از جمله رنگ‌های استخری نانو یا رنگ استخری کرومات از بهترین رنگ‌های موجود در بازار رنگ هستند. این رنگ‌ها دارای متقاضیان بسیاری از سراسر کشور هستند.

شرکت رنگ ترنج از بهترین مراکز معتبر عرضه رنگ استخری می‌باشد. این شرکت ارائه دهنده‌ی انواع رنگ‌های استخری ضد آب به صورت عمده، مستقیم و بدون واسطه از بهترین تولید کنندگان رنگ ایرانی و خارجی است. برای اطلاع از قیمت‌ها و نحوه‌ی خرید عمده می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *