مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده رنگ اپوکسی آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف رنگ اپوکسی آهنتوزیع انواع رنگ اپوکسی آهن

انواع مختلف رنگ اپوکسی آهن

انواع مختلف رنگ اپوکسی آهن
رنگ اپوکسی آهن با استفاده از رزین آهن تولید می‌شود و رزین اپوکسی از بیس فنل تهیه می‌شود که در آن از پلی آمید استفاده شده است. اگر به این مواد آهن یا اکسید آهن نیز اضافه شود، خواص شیمیایی جدیدی را به وجود می‌آورد. رزین اپوکسی در ذات خود دارای چسبندگی بسیار بالا و سخت است و در کل به عنوان یک ماده حفاظتی مطرح شده است.
می توانید از رنگ اپوکسی آهن برای سطح سازه ای که رنگ آمیزی نیاز دارد و در معرض خطر خوردگی و زنگ زدگی قرار دارد، استفاده کنید. این رنگهای اپوکسی، عموماً دو جزئی هستند.
رنگ اپوکسی عموماً در ۴ نوع عرضه می‌شوند:
۱- آستر و اپوکسی پلی آمید
۲- اپوکسی پلی آمین
۳- کولتار اپوکسی
۴- اپوکسی مخصوص آب آشامیدنی
آستر اپوکسی پلی آمید عمدتاً دارای ویژگی های از قبیل مقاومت در برابر سایش و مواد شیمیایی، قدرت چسبندگی بالا، ضربه پذیری زیاد و سختی مناسب است.
لایه پلی آمین به عنوان لایه حد واسط آستر و رنگ، برای افزایش ضخامت و مقاومت در برابر عوامل مختلف، مانند ضربه و مقاومت در برابر آب و مواد شیمیایی، مورد استفاده قرار می گیرد.
عمدتاً برای چسبندگی به سطوح موادی مانند نفت خام و مواد شیمیایی، اسید هیدروکلریک و آب نمک و مقاومت در برابر هیدروکسید سدیم، روغن ها و …از آستر کولتار استفاده میشود.
اگر هم نیاز باشد که از مخازن آب آشامیدنی محافظت شود، معمولاً از اپوکسی آب آشامیدنی استفاده می شود. چرا که نیاز است که داخل مخازن آب آشامیدنی نیز محافظت شود که از این رو استفاده از مواد مختلف شاید مناسب نباشد. به همین دلیل باید از رنگ اپوکسی آب آشامیدنی استفاده کرد که مشکلی برای آشامیدن پس از آن نباشد.

 

توزیع انواع رنگ اپوکسی آهن

صادر کننده رنگ اپوکسی آهن
انواع رنگ اپوکسی آهن که مخصوص اسکلت ساختمان های فلزی باشد به روش های گوناگونی توزیع می گردد. این رنگ ها هم از طریق سایت های اینترنتی و هم از طریق مراکز پخش و بنکداران عمده رنگ های اپوکسی ضد زنگ و آستر ها در سطح وسیعی عرضه شده است.
رنگ اپوکسی آهن مخصوص دستگاه ها و ماشین آلات فلزی ، پس از اعتبار سنجی تامین کننده توسط خریدار، می تواند در حجم های وسیعی به تهران و شهرستان ها ارسال گردد.
ترنج کالر عرضه کننده رنگ اپوکسی آهن و تولید کننده ترکیبات رنگ اپوکسی آهن است. شما می توانید برای خرید عمده به سایت ترنج کالر مراجعه بفرمایید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *