مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش قوطی ضد زنگ اپوکسی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ کارخانه ضد زنگ اپوکسی باکیفیت مشهد

بررسی کیفیت ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ

فروش قوطی ضد زنگ اپوکسی باکیفیت
فلزات، از آن دسته موادی هستند که حتماً باید تمام تمهیدات لازم را برای مراقبت از آنها اندیشید. بهترین نوع مراقبت از فلز برای جلوگیری از خوردگی و اکسید شدن، ضد زنگ اپوکسی باکیفیت زینک ریچ است که نوعی آستر است و برای پوشش های ضد خوردگی در صنایع مختلف استفاده می شود.

زینک ریچ معمولاً به عنوان پوشش و رویه اپوکسی انتخاب می‌شود که چسبندگی بسیار بالایی را بر روی سطوح فلزی دارد. یکی از نکات مهم در مورد استفاده از ضد زنگ اپوکسی باکیفیت زینک ریچ این است که حاوی درصد بالایی از گرد روی است و به همین دلیل باعث میشود که سطوح استیل و فلزی علاوه بر اینکه افزایش طول عمر داشته باشند، دچار خوردگی نشوند.به عبارت دیگر این گرد روی در مقابل عوامل مختلف مانند رطوبت، خود را قربانی می کند و باعث می شود برای فلزی که تحت پوشش آن است، مشکلی به وجود نیاید. معمولاً مکانیسم عملکردی آنها برای مراقبت از فلز، صورت کاتدی است. همین دلیل بهترین گزینه برای کسانی که فلزات آنها در شرایط آب و هوای شرجی و مرطوب است، استفاده از ضد زنگ اپوکسی باکیفیت است.
برتری که زینک ریچ بر دیگر ضد زنگ ها دارد این است که از حفاظت کاتدی برخوردار است. به همین دلیل با استفاده از اپوکسی و روکش آن بر فلز، می توان درصد بالایی ضمانت داد که فلزات محافظت می شوند.
خاصیت چسبندگی این ماده بسیار عالی است. به همین دلیل بهترین ماده چسبنده، هم برای سطوح گالوانیزه و هم سطوح گالوانیزه هوازده، استفاده از زینک ریچ است که بیش از ۷۵ سال است در کشورهای مختلف دنیا به مورد استفاده قرار میگیرد.

کارخانه ضد زنگ اپوکسی باکیفیت مشهد

کارخانه ضد زنگ اپوکسی باکیفیت مشهد
کارخانجات تولید کننده ضد زنگ اپوکسی با کیفیت ، در سطح استان خراسان با ارائه محصولات ویژه و با مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگی ؛ محبوبیت بسیار بالایی در سراسر ایران ، یافته اند.
به طوری که از شهرهای مختلف ایران تقاضا برای ضد زنگ با کیفیت تولید شده در شهر مشهد رئز به رئز افزایش یافته است.همین موضوع مورد توجه بازرگانان کشورهای افغانستان، عراق، پاکستان و ترکمنستان و سایر کشورهای همجوار ایران قرار گرفته است تا سفارشات متعددی برای دریافت این محصول از ایران داشته باشند.
ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ آستری با قیمت بسیار مناسب یکی از محصولات شرکت ما است. کارخانه ضد زنگ اپوکسی باکیفیت مشهد با تولید ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ، آماده فروش عمده به صاحبان مشاغل در حوزه فلزات است.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *