مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ سوله آلکیدی آبی با قیمت استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ سوله آلکیدی آبی با قیمت استثناییپوشش سوله با رنگ سوله آلكیدی آبی

رنگ سوله آلکیدی آبی با قیمت استثنایی

رنگ سوله آلکیدی آبی نه تنها رنگ زیبایی دارد بلکه از نظر مقاومت و چسبندگی نیز خصوصیات مورد نظر سوله داران را برآورده می کند.
سوله ها از جنس فلز هستند و برای جلوگیری از اکسید شدن نیاز است که آن ها را با یک پوشش ضد زنگ پوشاند. پوششی مانند زینک فسفات، زینک کرومات، پولی یوتان و رنگ اپوکسی و… که خاصیت ضد اکسید شدن دارند.
رنگ سوله به دلیل بودن بر یک سطح فلزی، باید قدرت چسبندگی بالایی داشته باشد. علاوه بر این ویژگی ها مقاوم بودن در برابر تغییرات آب و هوایی و عوامل خورنده مانند محیط های شیمیایی یا باران های اسیدی نیز مهم است.

مرحله اول در رنگ آمیزی سوله آستری است. رنگ سوله آلکیدی آبی، خود یک آستری خوب است که می تواند طول عمر سازه را با خصوصیات خود افزایش دهد. رنگ سوله آلکیدی آبی دارای ماده زینک کرومات است. این ماده یک ضد زنگ خوب است و سوله را در مقابل تخریب شدن به وسیله اکسیژن حفظ می کند. البته علاوه بر اکسیژن، زینک کرومات مقاومت کار را در برابر تغییرات آب و هوایی نیز بالا می برد.

پوشش سوله با رنگ سوله آلكیدی آبی

آستر را با قلم مو بر روی سطح سوله می زنند تا هم چسبندگی بیشتری پیدا کند و هم کاملا به سوله نفوذ کند. با انجام این کار مقاومت آن در برابر اکسید شدن نیز افزایش می یابد.

حلال آستر یا همان رنگ سوله آلکیدی آبی تینر روغن یا بنزین می باشد. این رنگ ها تک جزیی هستند و بر پایه رزین آلکیدی روغن بلند ساخته می شوند که از باعث سالم ماندن فلز در برابر آب، با جلوگیری از ورود آب به سوله میز شوند.

این رنگ ها نسبت به ضد زنگ های رایج قوی ترند . زمان خشک شدن سطحی آن ۳ ساعت است اما برای خشک شدن کامل باید ۸ ساعت صبر کنید.اگر از ترنج رنگ سوله آلکیدی آبی به صورت عمده تهیه می كنید بهتر است بدانید که این رنگ ها را در یک مکان در بسته نگهداری می کنند تا از نور خورشید دور باشد.

از یخ زدگی آن جلوگیری کرده و رنگ سوله آلکیدی آبی باید در بازه دمایی ۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد باشد. در چنین شرایطی این رنگ را می توانید تا سه سال نگهداری کنید.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *