مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات و قیمت رنگ روغن هادی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاع از قیمت رنگ روغن هادیچگونگی تعیین قیمت انواع رنگ روغن هادیآشنایی با رنگ روغن ساختمانمشخصات رنگ روغن خوبکاربرد رنگ روغن در ساختمانآشنایی با رنگ روغن هادیتنوع رنگ روغن هادی در ساختمانرنگ روغن بهتر است یا پلاستیک؟مرکز خرید رنگ روغن الوان ساختمانی

قیمت رنگ روغن هادی طی سال های اخیر تحت تأثیر نوسانات ارزی قرار گرفته است. امروزه رنگ های ساختمانی تأثیر زیادی در زیبایی داخلی و بیرونی ساختمان ها داشته است.

قیمت رنگ ها و نوع آن ها بر اساس قابل شستشو غیر قابل شستشو بودن آن ها تقسیم بندی می شوند. 

شرکت هادی رنگ که توانسته است جزء بزرگ ترین تولید کنندگان رنگ های ساختمانی، صنعتی، دریایی، پودری و اتومبیلی می باشد که قیمت هر محصول با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود. 

اطلاع از قیمت رنگ روغن هادی

قیمت رنگ روغن هادی بر اساس معیارهایی نظیر مواد اولیه مصرفی، کیفیت مواد و نوع رنگ متفاوت است.مواد مصرفی مانند زرین در کیفیت رنگ و قابلیت شستشو بودن آن تأثیر می گذارد. که مقدار زرین مصرفی بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد. 

بیشتر رنگ های هادی مقاومت بالایی در برابر فرسودگی و ترک خوردگی دارند و دیرتر از رنگ های دیگر خشک می شوند. رنگ روغن هادی در مقایسه با سایر برندها به دلیل قیمت مناسب ارزش خرید دارد و می تواند بهترین گزینه برای رنگ آمیزی ساختمان باشد.

چگونگی تعیین قیمت انواع رنگ روغن هادی

پوشش دهی رنگ های شرکت تولیدی رنگ هادی بسیار بالا می باشد که هر کدام از محصولات تولیدی آن مخصوص پوشش دهی به سطوح مختلف می باشند.

 با داشتن ویژگی های مختلفی از قبیل مقاومت در برابر رطوبت و نور، پوشش دهی بالا و خشک شدن سریع، مقاومت در برابر محیط های اسیدی ضعیف قیمت رنگ روغن هادی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 انواع مختلف این محصول که شامل رنگ روغنی مات،رنگ روغنی براق،رنگ روغنی آلومینیم،رنگ رویه نیمه براق تزیینی می باشد؛ که قیمت گذاری هر کدام با توجه به درجه براقی آن متفاوت است.

 رنگ های با درجه براقیت بیشتر قیمت بالاتری نسبت به نمونه های مات دارند و مقاومت بالاتری هم نسبت به سایر رنگ ها دارند.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *