مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات عمده رنگ اپوکسی مخصوص فلز

آنچه در این مقاله می خوانید...

واردات رنگ اپوکسی مخصوص فلزاجرای رنگ اپوکسی مخصوص فلزمرکز تولید رنگ اپوکسی مخصوص فلز

واردات رنگ اپوکسی مخصوص فلز

واردات رنگ اپوکسی مخصوص فلز
رنگ اپوکسی مخصوص فلز به صورت عمده در سالیان گذشته، از طریق شرکت های بازرگانی مانند ترنج و سایر شرکت ها در اختیار مصرف کنندگان صنعتی و ساختمانی این محصول قرار گرفته است؛
و به مرور گذشت زمان و با توانمند شدن کارخانه های تولید کننده رنگ اپوکسی مخصوص فلز داخل کشور؛ در حال حاضر فقط تعداد محدودی از رال های رنگ اپوکسی مخصوص فلز و یا رنگ های اپوکسی با کاربرد بسیار ویژه به صورت وارداتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

اجرای رنگ اپوکسی مخصوص فلز

اجرای رنگ اپوکسی مخصوص فلز
برای اجرای رنگ اپوکسی مخصوص فلز، ابتدا باید روی سطوح فلزی خود را با شوینده های شیمیایی کاملا تمیز کرده و اجازه دهید که خشک شوند.
سپس با استفاده از قلم مو، اسپری، غلطک و یا پیستوله اقدام به رنگ آمیزی سطوح و یا لوله های فلزی مورد نظر خود کنید.
قبل از اجرای رنگ اپوکسی مخصوص فلز ، از ضد زنگ های اپوکسی به عنوان آستر رنگ اپوکسی استفاده نمایید. بعد از اجرای ضد زنگ اپوکسی یا همان آستر اپوکسی ، اقدام به اعمال رنگ اپوکسی رویه مخصوص فلز نمایید.
در مرحله اعمال ضد زنگ اپوکسی فام رنگی آن چندان مورد توجه نمی باشد ، چون رنگ زیرین بوده و معمولا فام رنگی ضد زنگ اپوکسی طوسی رنگ و با رال رنگ ۷۰۰۰ می باشد.

اما برای تعیین فام رنگی ، رنگ اپوکسی رویه مخصوص فلز می توان رال رنگی مورد نظر را از جدول رال رنگ جهانی پیدا کرده و به شرکت سازنده و ترکیب کننده رنگ اپوکسی اعلام نمایید . همچنین با استفاده از کالیته رال رنگ ral k7 که مورد تایید و استناد اکثر کارخانه های رنگ سازی است ، می توان رنگ مورد نظر را انتخاب کرد.

چسبندگی فوق العاده ویژگی رنگ اپوکسی فلز می باشد. مقاومت بالا در برابر خوردگی و اکسید شدگی از دیگر ویژگی های این رنگ ها می باشد.
لذا یکی از راهکارهای حفاظت از سطوح فلزی، استفاده از رنگ اپوکسی فلز می باشد. برای اجرای آن، حتما باید مقدار مناسبی از حلال مخصوص (تینر) را با آن ترکیب نمایید.
واردات رنگ اپوکسی فلز، در حیطه ی فعالیت فروشگاه اینترنتی رنگ ترنج می باشد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص رنگ ترنج تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مرکز تولید رنگ اپوکسی مخصوص فلز

مرکز تولید رنگ اپوکسی مخصوص فلز
فروشگاه اینترنتی صاحب نام رنگ ترنج، مرکز تولید رنگ اپوکسی مخصوص فلز می باشد که سال ها در این زمینه فعالیت داشته است.
این مجموعه توانسته در مدت فعالیتش، اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید و به یکی از معتبرترین توزیع کنندگان انواع ضد زنگ مبدل گردد.

سرعت در تولید و ترکیب رنگ های اپوکسی پلی آمید در احجام کمتر از صد کیلو ، تهیه و ارسال در همان روز سفارش از مزیت های مرکز ترکیب و تولید رنگ ترنج می باشد.

در احجام بیشتر از صد کیلو گرم اگر رنگ اپوکسی پلی آمید به صورت استاندارد و آماده باشد طی یک یا دو روز و اگر رنگ ترکیبی باشد؛ طی دو یا سه روز مقدار مورد نظر طبق رال رنگ دقیق ارائه می گردد.
شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی رنگ های اپوکسی، با مشاوران و کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و از خدمات این مجموعه نیز مطلع گردید.
خرید اینترنتی از رنگ ترنج، یکی از خدمات ویژه و ارزشمند این مجموعه می باشد که بسیار با اهمیت است. چرا که می تواند در وقت و انرژی شما صرفه جویی کند و به این ترتیب شما می توانید به سایر کارهای خود بپردازید.
با یک بار خرید از این مجموعه و دریافت خدمات ویژه ی آن، مشتری ثابت رنگ ترنج خواهید شد و آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد.

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *