مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش حضوری رنگ اکریلیک قوطی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کامل رنگ اکریلیک صنعتی تفاوت قیمتی رنگ اکریلیک قوطی و کیلویی

رنگ اکریلیک قوطی یکی از انواع رنگ است که در بازار رنگ امروز به شدت مورد توجه و استقبال قرار گرفته است و این به دلیل مزایای رنگ اکریلیک نسبت به رنگ های روغنی و غیره می باشد. رنگ های اکریلیک دارای تنوع بالا در نوع، رنگ، کاربرد و. . . هستند و سهولت استفاده از این رنگ ها باعث محبوبیت آن شده است. شما می توانید با سفارش حضوری رنگ اکریلیک قوطی با کیفیت این رنگ را در نوع و حجم دلخواه خریداری کنید.

سفارش حضوری رنگ اکریلیک قوطی با کیفیت

مشخصات کامل رنگ اکریلیک صنعتی

مشخصات کامل رنگ اکریلیک صنعتی رنگ اکریلیک یکی از رنگ های شیمایی می باشد که دو نوع حلال در آب و حلال در نفت دارد. در گذشته از رنگ اکریلیک تنها در صنعت خودرو سازی استفاده می شد اما امروزه کاربرد آن در رنگ آمیزی بخش های مختلف ساختمان بسیار پر رنگ می باشد. مشخصات رنگ اکریلیک که باعث محبوبیت این نوع  رنگ شده است شامل موارد زیر است:

  • رنگ اکریلیک بسیار سریع خشک می شود.
  • اکثر انواع آن کاملا قابل شست و شو هستند.
  • تنوع رنگ اکریلیک بسیار بالا است.
  • بر روی سطوح مختلف ( شیشه، پارچه، نمای داخلی ساختمان، نمای خارجی، جدول ها و سنگ فرش های خیابان، بری روی سطح گچی ساختمان، سطح آجری، سطح فلزی، سطح بتنی، سقف های کناف کاری، صنعت ماشین سازی و. . . ) قابل استفاده است.
  • رنگ اکریلیک فاقد بوی بد است.
  • ماهیت رنگ اکریلیک برای محیط زیست مضر نمی باشد.
  • غلظت رنگ های اکریلیک بالا می باشد.
  • رنگ های اکریلیک جلا و درخشندگی لازم را دارند.
  • رنگ های اکریلیک در مقابل ساییدگی مقاومت مناسبی دارند.

تفاوت قیمتی رنگ اکریلیک قوطی و کیلویی

تفاوت قیمتی رنگ اکریلیک قوطی و کیلوییرنگ های اکریلیک از رنگ های متنوع و پر کاربرد است و لازم است در هنگام خرید رنگ اکریلیک مخصوص با سطح بخرید و به طور مثال رنگ اکریلیک ضد زنگ یا رنگ اکریلیک ضد رطوبت و. . . قیمت رنگ های اکریلیک با توجه به نوع رنگ و شکل عرضه آن تفاوت های ناچیزی دارند.

رنگ اکریلیک را شما می توانید به صورت رنگ قوطی اکریلیک در وزن های مختلف خریداری کنید و طبیعتا به علت نحوه بسته بندی رنگ های قوطی تفاوت قیمت جزئی با رنگ کیلوئی دارند و این تفاوت قیمت بیشتر به دلیل کیفیت رنگ و مارک آن می باشد.

اگر قصد خرید رنگ اکریلیک در حجم بالا و برای مصارف قابل توجه مانند رنگ آمیزی ساختمان را دارید بهتر است رنگ اکریلیک را به شکل عمده تهیه کنید که این کار را هم به شکل حضوری از مراکز عمده فروش و کارخانه ها و هم به شکل آنلاین از سایت های فروش معتبر در حجم دلخواه خریداری کنید. 

مهندس جوهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ترنج شما را به خرید بهترین محصولات رنگ و اپوکسی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *